Rekrutacja do klas 1. szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego Występ młodzieży z okazji Święta Szkoły i Jubileuszu 25-lecia LO Święto Szkoły - jubileusz 25-lecia liceum Święto Niepodległości 2022

Rekrutacja do klas 1. szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego

W naszej szkole rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 – zapisy dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej oraz do oddziałów przedszkoln…

Występ młodzieży z okazji Święta Szkoły i Jubileuszu 25-lecia LO

W spektaklu brali udział uczniowie LO i szkoły podstawowej. Scenariusz i reżyseria p. Nel Leszczyna.

Święto Szkoły - jubileusz 25-lecia liceum

21 listopada obchodziliśmy Święto Szkoły, w tym roku wyjątkowe, bo połączone z jubileuszem 25-lecia liceum w Łaskarzewie. Miło nam, że w tym szczególn…

Święto Niepodległości 2022

Kiedy nad światem zaczyna panować jesień, a kolorowe liście ścielą się gęsto pod stopami, to znaczy, że nadchodzi czas świętowania najważnie…

Święto Edukacji Narodowej 2017

Już od wielu lat połowa października jest nierozerwalnie związana ze świętem wszystkich pracowników oświaty.  Dzień Edukacji Narodowej  – bo to o nim mowa – jest jednym z najbardziej uroczystych dni w kalendarzu roku szkolnego.

W tym roku było podobnie. Młodzież podziękowała swoim nauczycielom za trud wychowania, cierpliwość, wyrozumiałość i wiedzę. Ileż było tych słów wdzięczności!

Najważniejszym momentem dnia była uroczysta akademia, którą w tym roku przygotowały panie: Renata Bednarczyk i Anna Ornoch. Występujący uczniowie zaprezentowali zebranej publiczności telewizyjny koncert życzeń, w którym oprócz wielu ciepłych słów pod adresem uczących poszczególnych przedmiotów nauczycieli, pojawiły się utwory muzyczne. Patrząc na występujących młodych ludzi uświadamiamy sobie, jak wiele talentów w nich drzemie. Na scenie pojawiają się coraz to nowe twarze uczniów, którzy odkrywają przed nami swoje zdolności.

Swoją obecnością – jak każdego roku – zaszczycili nas emerytowani nauczyciele i pracownicy naszej szkoły i jak to bywa przy okazji takich spotkań, powróciły wspomnienia sprzed lat.

Głos zabrała również pani Dyrektor Grażyna Sałasińska. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyła wszystkim zebranym serdeczne życzenia. Dziękując za dotychczasowe zaangażowanie, życzyła dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Do życzeń dołączyli się również: p. Burmistrz – Lidia Sopel – Sereja, Przewodniczący Rady Miasta – p. Michał Pałyska oraz Rada Rodziców, przekazując w podziękowaniu życzenia i bukiety kwiatów.  To była bardzo piękna i wzruszająca uroczystość.

                                                                                                                                                      Opracowanie: EJ

« z 59 »
Linki:
logocomenius     logomiasto     logoerasmus