Rekrutacja do klas 1. szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego Występ młodzieży z okazji Święta Szkoły i Jubileuszu 25-lecia LO Święto Szkoły - jubileusz 25-lecia liceum Święto Niepodległości 2022

Rekrutacja do klas 1. szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego

W naszej szkole rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 – zapisy dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej oraz do oddziałów przedszkoln…

Występ młodzieży z okazji Święta Szkoły i Jubileuszu 25-lecia LO

W spektaklu brali udział uczniowie LO i szkoły podstawowej. Scenariusz i reżyseria p. Nel Leszczyna.

Święto Szkoły - jubileusz 25-lecia liceum

21 listopada obchodziliśmy Święto Szkoły, w tym roku wyjątkowe, bo połączone z jubileuszem 25-lecia liceum w Łaskarzewie. Miło nam, że w tym szczególn…

Święto Niepodległości 2022

Kiedy nad światem zaczyna panować jesień, a kolorowe liście ścielą się gęsto pod stopami, to znaczy, że nadchodzi czas świętowania najważnie…

Bal gimnazjalny 2018

14 czerwca 2018 r. w sali OSP w Łaskarzewie odbył się tradycyjny bal gimnazjalny. Uroczystość otworzyła reprezentantka rodziców pani Anna Książek, która powitała wszystkich obecnych gości: panią burmistrz Lidię Sopel-Sereję, przewodniczącego Rady Miasta pana Michała Pałyskę, przewodniczącą Komisji Oświaty panią Janinę Dąbrówkę, dyrekcję szkoły panią Grażynę Sałasińską i panią Urszulę Michalik, wychowawcę klasy panią Edytę Jóźwicką, nauczycieli i przede wszystkim młodzież gimnazjalną.

Pani Książek w imieniu rodziców podziękowała władzom miasta i dyrekcji szkoły i nauczycielom za stworzenie dobrych warunków do nauki, serdeczność i otwarcie na potrzeby uczniów. W słowach skierowanych do gimnazjalistów zwróciła uwagę na to ważny etap- wybór nowej szkoły i początek nowej drogi życiowej.

W imieniu uczniów głos zabrali Natalia Bożek i Filip Gąska, którzy podziękowali władzom miasta, dyrekcji szkoły, wychowawczyni klasy i wszystkim nauczycielom za lata nauki w gimnazjum.

Pani dyrektor Grażyna Sałasińska w swej wypowiedzi podziękowała w imieniu wszystkich nauczycieli za zaproszenie na bal, odniosła się również do lat nauki w gimnazjum i sukcesów naszych uczniów.

Z kolei głos zabrała pani burmistrz, która wiele ciepłych i serdecznych słów skierowała do młodzieży i rodziców uczniów. W podobnym tonie wypowiedział się również pan Michał Pałyska- przewodniczący Rady Miasta.

A potem piękny polonez przygotowany przez panią Urszulę Michalik i pana Stanisława Gronka, pyszne jedzenie i wspaniała, udana zabawa.

« z 38 »
Linki:
logocomenius     logomiasto     logoerasmus